Divadélko kouzel

Dnes jsme měli ve školce velice zábavné dopoledne, protože za námi přijelo divadélko s cirkusovým představením. Celé vystoupení neslo název „Klaun a všichni jeho kamarádi“. A jak už název napovídá, hlavní postavou byl klaun, který nám předváděl různé kousky.

Na začátku nám ukázal jak umí žonglovat s míčky a také s kroužky. V další části nám předvedl několik kouzel a do jednoho zapojil i dva naše kamarády z Berušek. Následovala jízda na jednokolce. Při jízdě dokázal i žonglovat.

Pak přišla nejhezčí část, a to, když nám představil dva cvičené pejsky. Byla to vlastně ještě taková štěňátka, která se různé kousky teprve učí, proto se jim také něco třeba nepovedlo, ale my jsme jim to odpustili, protože byli velice roztomilí.

Na samém konci nám klaun a jeho kolegyně ukázali, jak umí točit lasem.