Broučci

VÍTÁME VŠECHNY DĚTI V NAŠÍ TŘÍDĚ BROUČKŮ

Vážení rodiče a milé,

Vracíme se zpět do školky, kde nás ve třídě předškoláků čeká mnoho nových věcí.

Možná už přemýšlíte, co všechno bude potřeba koupit a nachystat, proto jsme pro Vás připravili seznam věcí, který by Vám mohl pomoci.

Do skříňky v šatně:

• pohodlné oblečení do třídy (tričko, tepláky/leginy/sukni, ponožky

• přezůvky do třídy (s pevnou patou)

• oblečení na pobyt venku dle počasí (do kapsáře, bunda na háček) včetně obuvi – sportovní, nejlépe takové, která lze snadno očistit a je vhodná dle počasí

• na odpolední odpočinek – pyžamo nebo noční košili

Do boxíku v šatně:

• náhradní spodní prádlo, ponožky, náhradní oblečení na ven i do třídy

• pláštěnku

Do skříňky v umývárně:

• hřeben (dle vlastního uvážení)

Vše prosíme označte značkou nebo podepište. Volte takové oblečení, aby dítě zvládlo vše samoProcvičujte s dětmi zapínání zipů knoflíků, případně zavazování tkaniček. Natrénujte sebeobsluhu na toaletě a v umývárně.

Prosíme o odhlašování dětí do 7:45 telefonicky, písemně na papír v šatně, ústně nebo v aplikaci Školka v mobilu. V aplikaci na nástěnce prosíme sledujte aktuální zprávy a můžete prohlížet fotky v galerii. Přes aplikaci také můžete zasílat zprávy, omluvenky, sledovat jídelníček atp.

Více informací ohledně organizace dne, školním vzdělávacím programu, školním řádu, stravování a dalších podmínkách si povíme na třídní schůzce během září. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Organizace dne ve třídě

7.00 – 9.45
scházení dětí, hry podle zájmu, individuální a skupinové činnosti, tělovýchovná chvilka, spontánní a řízení didaktické činnosti podle podmínek a aktuální atmosféry ve třídě
8.30 – 9.00